بلاگ

خواص و فواید سنگ عقیق

فروش انگشتر عقیق یمن اصل- تک پسند

خواص و فواید سنگ عقیق یمانی

سنگ عقیق در کشورهایی همچون : یمن ، ایران ، هندوستان ، چین در رنگهای گوناگون قرمز ،زرد و سفید یافت می‌شود . اما سوال اینجاست که فضائل و فواید که در رابطه با سنگ عقیق بیان می‌شود دقیقا  درباره کدام نوع از عقیق است ؟

و آیا این فواید درباره تمام عقیق ها صحت دارد ، یا فقط مخصوص عقیق یمانی میباشد !!!

چای سبز و خواص دارویی آن

چای سبز-تک پسند

چای سبز و خواص دارویی آن :

چای سبز یک چای چینی است که امروزه بزرگترین تولید کننده ی چای سبز کشور چین است و بعد از آن ژاپن، ویتنام و کره قرار دارند. در کمال تعجب باید عنوان کنیم که چین حدود 400000 تن چای سبز در سال کشت میکند که صادرات این چای نسبت به چایی های دیگر برای کشور چین بیشترین سهم را دارد اما این چای حداقل فرآوری روی آن انجام میپذیرد بنابراین همانند دیگر ماده های آلی در معرض تجزیه است. این چای بعد از تولید هم میتواند اکسید شود یا به عبارتی با اکسیژن هوا ترکیب شود و برخی خواص خود را از دست بدهد و….

چگونه یک عطر خوب انتخاب کنیم

تفاوت-ادوتویلت-و-ادوپرفیوم

چطور یک عطر خوب بخریم؟

عطرها از 78 الی 95 درصد الكل طبیعی به علاوه اسانس‌های روغنی ساخته می‌شوند. این‌كه در هر عطری میزان اسانس روغنی به‌كار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می‌دهد كه خوب است شما هم با آن‌ها آشنا شوید تا موقع خرید انتخاب دقیق‌تری داشته باشید.

در این جا برای‌تان نكات جالبی از دنیای خوش بوی عطرها آورده‌ایم. امیدواریم بهترین انتخاب را داشته باشید.

ادکلنها سرشار از طیف های مختلف  رایحه هستند .

گرم و شیرین ، گرم و شیرین و تلخ ، خنک و تلخ ، خنک و شیرین ، گرم و تلخ و . . .
برای فصل بهار و تابستان بخاطر اینکه رو به گرما میرویم طبیعی است که باید از دسته خانواده ادکلنهای خنک بیشتر استفاده کنیم . چرا که حس خوبی از خنک شدن را برای ما به همراه می‌آورد و باعث آرامش و راحتی اعصاب در این فصلها میگردد . و البته برای اطرافیان ما خوشایند تر است چراکه آنها هم از بوی خوش و پراکندگی عطر لذت میبرند . و به همین نسبت برای فصل زمستان طبیعتا باید از ادکلنهای گرم و شیرین و یا تلخ استفاده کنیم که قدرت پراکندگی و جذب را داشته باشند .

آیا هر فصل ادکلن مخصوص خود را دارد

ادکلن هر فصل

آیا خانم ها و آقایون صرفاً باید از ادکلن مخصوص به خود استفاده کنند ؟

در نگاهی کلی در جامعه امروزی به این شکل جا افتاده که خانم ها باید از ادکلن زنانه استفاده کنند ، و آقایون هم از ادکلن مردانه .
یعنی اگر مثلاً آقایی ادکلن زنانه به خود اسپری کند و بیرون برود ، احساس میکند که نگاه ها به سمت او خیره میشود . علت آن این است که در ادکلنهای زنانه بیشتر از گلها و میوه ها در ترکیباتش استفاده میشود ، و به طبع بوی گل بیشتر مخصوص خانم ها می باشد . ولی این دلیل کافی نیست چرا که در ادکلن های مردانه نیز از میوه و البته گاهی از گل ها هم استفاده میشود .

ادکلن زنانه و مردانه - خرید ادکلن

چرا برای خرید و تهیه ادکلن اورجینال مبلغ بالایی میپردازیم ؟

احتمالا تا کنون به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا ادکلنهای اورجینال گران هستند و چرا ما هزینه نسبتا بالایی برای یک عطر خوب پرداخت میکنیم ، آیا واقعاً ارزش آن را دارد ؟

برای ساخت و تهیه یک ادکلن درجه یک و اورجینال ابتدا باید مواد تشکیل دهنده آن اصلی و طبیعی باشد ، مثل : گل ها و یا انواع میوه هایی که در آنها بکار میروند . و درصد الکل و ترکیب موادی که در آن استفاده میشود باید کاملاً اصولی و بهداشتی باشد که موجب آسیب رساندن احتمالی به پوست و اندام تنفسی بدن شخص استفاده کننده از عطر نشود !!!

خرید انواع ادکلن اورجینال

نحوه صحیح اسپری کردن ادکلن :

از لحاظ بهداشتی با توجه به اینکه در عطر ها مواد شیمیایی و طبیعی استفاده میشوند بهتر است عطر در تماس مستقیم با پوست و مو قرار نگیرد . چه بسا موجب ضرر و زیان پوست و مو بشود . از لحاظ بهداشتی بهتر است که عطر را روی لباس استفاده کنیم .
بهترین حالت اسپری کردن ادکلن که هم خود شخص متوجه رایحه آن بشود و هم اطرافیان ، به این شکل میباشد که روی لباس و سرشانه های خود اسپری کرده که حالتی دایره گونه ایجاد کرده و کسانی که در کنار دست ما و یا پشت سر ما در حال حرکت هستند خیلی خوب متوجه این رایحه شوند و بهترین جواب را برای پخش بو خواهیم گرفت .

نحوه ی صحیح اسپره کردن ادکلن

اسپره ی ادکلن

نحوه تشخیص ادکلن (عطر) اورجینال از نوع کپی آن :

برای تشخیص ادکلنهای اورجینال از نوع کپی آنها نیازمند تجربه کافی در رابطه با عطرها(ادکلن) هستیم و البته شایان ذکر است که همه افراد توانایی و قدرت این تشخیص مهم و لازم را ندارند ، مگر اینکه سالها از ادکلن اورجینال استفاده کرده باشند .
پس چطور میتوان راهکاری اساسی و قابل قبول نشان داد که اکثریت افراد متوجه این موضوع مهم بشوند !!!

در این جا ما چند نکته مهم را به شما دوستان و همراهان همیشگی گروه تک پسند برای تشخیص ادکلنهای اورجینال از نوع فیک آنها ارائه میدهیم .

original perfume- takpasand

شخصیت شناسی افراد مختلف از روی نوع رایحه عطر (ادکلن)

مرز شخصیتی بین یکدیگر نسبت به انتخاب ادکلن خود :
ادکلنها با توجه به رایحه های مختلف خود اعم از خنک و گرم ، تلخ و شیرین ، خنک و ترش ، خنک و تلخ ، گرم و شیرین و . . . . برای خود دارای شخصیت میباشند، به همین دلیل افراد مختلف نسبت به سلیقه و نوع پوشش و شخصیت خود از ادکلنهای مخصوص به خود که رابطه نزدیکی با شخصیتشان دارند استفاده میکنند .

شخصیت شناسی عطر

تفاوت عطر های مردانه و زنانه

آیا تا بحال فکر کرده‌اید که عطرهای مردانه و زنانه چه تفاوتهایی باهم دارند و چرا از هم تفکیک شده اند ؟؟

آیا توانایی تشخیص بوی عطر ادکلن های مردانه و زنانه را دارید؟

سایت تک پسند امروز در این مقاله قصد دارد شما را با این تفاوت آشنا کند.

تفاوت عطر های زنانه و مردانه
قالب فروشگاهی