شخصیت شناسی افراد مختلف از روی نوع رایحه عطر (ادکلن)

دسته بندی ها :
شخصیت شناسی افراد مختلف از روی نوع رایحه عطر (ادکلن)

شخصیت شناسی افراد مختلف از روی نوع رایحه عطر (ادکلن)

مرز شخصیتی بین یکدیگر نسبت به انتخاب ادکلن خود :
ادکلنها با توجه به رایحه های مختلف خود اعم از خنک و گرم ، تلخ و شیرین ، خنک و ترش ، خنک و تلخ ، گرم و شیرین و . . . . برای خود دارای شخصیت میباشند، به همین دلیل افراد مختلف نسبت به سلیقه و نوع پوشش و شخصیت خود از ادکلنهای مخصوص به خود که رابطه نزدیکی با شخصیتشان دارند استفاده میکنند .

1 : رایحه های خنک و ملایم طبیعتا:

انتخاب افرادی با شخصیت آرام و منطقی است کسانی که  دوست دارند همیشه در آرامش به سر ببرند و بیشتر خودشان از بوی عطر خود لذت ببرند .

2 : رایحه های گرم و شیرین

این رایحه پخش بوی عالی و پراکندگی بوی زیادی دارد،  این عطر اکثراً انتخاب افرادی با  شخصیت فعال است که در جامعه از روابط عمومی خوبی برخوردار هستند .

3 : رایحه های گرم و تلخ

این رایحه بیشتر از طرف افرادی مورد توجه و انتخاب قرار میگیرد که اصولاً شخصیتی جدی ، نوع پوشش نسبتا رسمی و خاص دارند . این افراد معمولاً دوست دارند مورد توجه قرار بگیرند و از آنها تعریف شود . کم حرف هستند و همچنین سخت پسند .

4 : رایحه های خنک و ترش و نسبتا شیرین و ملایم

این رایحه مخصوص افرادی است با قدرت تفکر بالا و فعال و ورزشکار که معمولا دارای روابط عمومی خوب میباشند ، این افراد با توجه به انتخاب نوع رایحه عطر خود مورد توجه قرار میگیرند و از اخلاق خوبی دارند.

چرا برخی از افراد علاقه به استفاده از عطر ها و ادکلن های اورجینال و همچنین گران قیمت از خود نشان میدهند؟

* نکته مهمی که در اینجا حائز اهمیت است و در این چند سال اخیر به طور چشمگیری مورد توجه افراد جامعه قرار گرفته است ، خرید و استفاده افراد طبقه مرفه و قشر ثروتمند جامعه از ادکلنهای گران قیمت میباشد .
چرا که این دسته از افراد همیشه احساس خاص بودن و تک پوشیدن و متفاوت بودن دارند و استفاده کردن از عطرها را دوست دارند بنابراین علاقه زیادی به این موضوع نشان می‌دهند . همانطور که میدانید همیشه ادکلنهای جدید و به روز را دنبال میکنند و برایشان مهم است که عطرشان گران قیمت و خاص باشد .
این افراد معمولا سعی میکنند ادکلن گران قیمت و به روز خود را با لباس و برند معروفشان به نوعی ست کنند و مورد توجه خاص پسندان و اطرافیانشان قرار بگیرند .
ادکلن گران قیمت ، خودروی سواری لوکس ، ساعت مچی برند ، لباسهای مارکدار ، عینک آفتابی برند و ست کردن آنها با برند ادکلنشان ، که به نوعی سبک زندگی لاکچری را از دیدگاهشان میسازد .
خب به طبع جلسه های رسمی و میهمانیهای مهم آین افراد را وارد به استفاده از نوع پوشش خاص و مناسب و ادکلن درخور شأن آنها میکند و در واقع پخش بوی عطر گران قیمت آنها در این ملاقاتهای مهم به نوعی به رخ کشیدن سطح طبقه اجتماعی و میزان ثروت آنها میباشد .
و این موضوع را به دیگران متذکر میشود که فاصله شخصیتی خود را با این دسته از افراد حفظ کنندچرا که میخواهند همیشه جایگاهشان محفوظ باشد آنها معمولاً دوست ندارند که اکثر افراد جامعه بتوانند از نوع ادکلن گران قیمت آنها خریداری و استفاده کنند ، چراکه خاص بودن را ترجیح می‌دهند و برایشان اهمیت زیادی دارد که ادکلنشان حتماً اورجینال و برند معروف و مطرح باشد. اما به هر حال میتواند ادکلن های اورجینال با قیمت های مناسب تر را تهیه کرد و از بوی خوش آن بدون فکر کردن به لاکچری بودن لذت برد.

گروه تک پسند به تمامی این سلایق احترام میگذارد و مفتخر است که شما دوستان عزیز را در زمینه خرید ادکلن اورجینال راهنمایی کند و مشاوره بدهد .

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب فروشگاهی