آیا خانم ها و آقایون صرفاً باید از ادکلن مخصوص به خود استفاده کنند ؟

دسته بندی ها :
آیا خانم ها و آقایون صرفاً باید از ادکلن مخصوص به خود استفاده کنند ؟

آیا خانم ها و آقایون صرفاً باید از ادکلن مخصوص به خود استفاده کنند ؟

در نگاهی کلی در جامعه امروزی به این شکل جا افتاده که خانم ها باید از ادکلن زنانه استفاده کنند ، و آقایون هم از ادکلن مردانه .
یعنی اگر مثلاً آقایی ادکلن زنانه به خود اسپری کند و بیرون برود ، احساس میکند که نگاه ها به سمت او خیره میشود . علت آن این است که در ادکلنهای زنانه بیشتر از گلها و میوه ها در ترکیباتش استفاده میشود ، و به طبع بوی گل بیشتر مخصوص خانم ها می باشد . ولی این دلیل کافی نیست چرا که در ادکلن های مردانه نیز از میوه و البته گاهی از گل ها هم استفاده میشود .
و جالب است بدانید که خیلی از خانم ها علاقه ی بسیاری به ادکلن های مردانه دارند  و تمایل دارند که از ادکلن مردانه استفاده کنند .

شاید به این علت که حس مستقل بودن و نوعی قدرت به آنها میبخشد . و البته فکر میکنند پخش بوی بیشتری نسبت به ادکلنهای زنانه دارند ، این دقیقا همان طرز فکری است که آقایان نسبت به ادکلنهای زنانه دارند ، چه در رابطه با تنوع مدلهای ادکلن ، و چه درباره پخش بوی آنها .
به دنبال همین موضوع در سال های اخیر خیلی از شرکتهای بزرگ و برندهای معروف ادکلن سازی به فکر تهیه نوعی ادکلن مشترک بین زن و مرد افتاده اند ، که هر دوی آنها بتوانند از آن خانواده ادکلن به طور مشترک استفاده کنند . یکی از جمله این برندهای معروف ادکلن سازی ، برند پر آوازه و خوش نام مارلی می باشد ، که اکثریت نظر ها رو به سوی خود جلب کرده است و شما به راحتی میتوانید  از ادکلن های مشترک برند مارلی استفاده کنید.

البته این نکته نیز حائز اهمیت است که بر اساس تحقیقات انجام شده پوست هر فرد از شیمی خاصی برخوردار است و به دور از اینکه ما بخواهیم زن بودن و مرد بودن یک فرد را در نظر بگیریم، هر فرد می بایستی عطر خاص خود را بیابد. اما این تقسیم بندی را که کدام عطر ها برای چه شیمی خاصی از بدن بهتر است و حس آرامش بیشتری به خود فرد و اطرافیان او میدهد را فقط و فقط جامعه مشخص میکند نه فرد یا شرکت خاصی!!!

و در نهایت می بایستی اضاف کنم که عطرهای زنانه (ادکلن) معمولاً درصد عطر بیشتری دارند و پخش بوی بهتری میدهند . به همین دلیل ادکلنهای زنانه اکثراً ادو پرفیوم (EDP) میباشند و ادکلنهای مردانه ادوتوالت (EDT) هستند .

کارشناسان تک پسند میتوانند شما را در خرید ادکلن های اروجینال مطابق با روحیات شما، شما را راهنمایی کنند برای راهنمایی در این رابطه میتوانید با بخش مشاوره تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب فروشگاهی