نحوه صحیح اسپری کردن ادکلن

دسته بندی ها :
نحوه صحیح اسپری کردن ادکلن

نحوه صحیح اسپری کردن ادکلن :

نحوه ی اسپری عطر یکی از مهمترین مسائلی است که میبایستی به آن توجه کامل داشته باشیم امروز با وب سایت تک پسند (سایت فروش انواع ادکلن های اورجینال ) همراه باشید تا نحوه ی صحیح اسپری عطر و ادکلن را فرا بگیرید. 

ادکلن هایی که این روزها تولید میشود، از مواد شیمیایی و طبیعی استفاده میکنند بنابراین بهتر است عطر در تماس مستقیم با پوست و مو قرار نگیرد.

چرا که به عقیده ی بسیاری از متخصصان پوست و مو موجب ضرر و زیان پوست و مو خواهد شد . از لحاظ بهداشتی بهتر است که عطر را روی لباس استفاده کنیم.

هرچند که بسیاری از مردم معتقد هستند که اسپری عطر بر روی نبض حال چه نبض گردن و چه نبض دست میتواند به تپش نبض به پخش بوی بیشتر عطر ادکلن شما کمک کند و ما این اعتقاد را رد نمیکنیم و تا حدودی درست میدانیم.

 

 

نحوه اسپری عطر - ادکلن اصل

نحوه اسپری عطر

بهترین حالت اسپری ادکلن که هم خود شخص متوجه رایحه آن بشود و هم اطرافیان متوجه رایحه ی عطر شما بشوند ، به این شکل می‌باشد که روی لباس و سرشانه های خود عطر و یا ادکلن خود را اسپری کنید با این کار حالتی دایره گونه ایجاد خواهید کرد و کسانی که در کنار دست ما و یا پشت سر ما در حال حرکت هستند خیلی خوب متوجه این رایحه خواهند شد و بهترین جواب را برای پخش بو خواهیم گرفت.

نحوه اسپری عطر روی لباس

اشتباه رایج در اسپری عطر ادکلن 

بسیاری از افراد تصور میکنند اگر ادکلن و یا عطر خود را نزدیک به لباس خود اسپری کنند مقدار بیشتری از عطر یا ادکلن بر روی لباس اسپری میشود و این موضوع باعث میشود که ماندگاری عطر آنها بالا تر برود در صورتی که زمانی که ادکلن و یا عطر خود را اسپری میکنید باید فاصله ای حداقل بیست سانت تا لباس شما داشته باشد تا پخش بیشتری روی لباس به وجود بیاورد و با آمیخته شدن با تار و پود لباس ماندگاری و پخش بوی شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد. 

در واقع عطر خوش بو باعث آرامش در شخص میشود و نوعی اعتماد به نفس ویژه در ما ایجاد میکند.

عطر و ادکلن نوعی امضایی خوش خط برای شخص استفاده کننده به وجود خواهد آورد که تمامی اینها در مورد ادکلنهای اورجینال صدق میکند .
تک پسند بهترین ادکلن های اورجینال  را به شما پیشنهاد خواهد کرد. سایت تک پسند یکی از معتبر ترین سایت های فروش ادکلن اصل میباشد چرا که برای راحتی کاربران خود ضمانت بازگشت کالا در صورت عدم رضایت را قرار داده است. ما از اصل بودن عطر ها و ادکلن های خود مطمئن هستیم و افتخار ما رضایت شماست. 

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب فروشگاهی