ادکلن اورجینال و دلیل هزینه ی سنگین آنها

دسته بندی ها :
ادکلن اورجینال و دلیل هزینه ی سنگین آنها

ادکلن اورجینال داشتن پرداخت هزینه های سنگینی را در بر دارد! چرا؟

 

احتمالا تا کنون به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا ادکلنهای اورجینال گران هستند و چرا ما هزینه نسبتا بالایی برای یک عطر خوب پرداخت میکنیم ، آیا واقعاً ارزش آن را دارد ؟

در اینجا به طرز ساخت ادکلنهای اورجینال و چگونگی تهیه آنها میپردازیم .

برای ساخت و تهیه یک ادکلن درجه یک و اورجینال ابتدا باید مواد تشکیل دهنده آن اصلی و طبیعی باشد ، مثل : گل ها و یا انواع میوه هایی که در آنها بکار میروند . و درصد الکل و ترکیب موادی که در آن استفاده میشود باید کاملاً اصولی و بهداشتی باشد که موجب آسیب رساندن احتمالی به پوست و اندام تنفسی بدن شخص استفاده کننده از عطر نشود !!!
یکی از دلایل گران بودن ادکلن اورجینال همین مواد طبیعی بکار رفته در آنها میباشد . چراکه هر کدام از آنها از کشورهای مختلف جهان تهیه میشود و به مقدار کافی و رمز آمیزی برای هر عطر از آن استفاده میشود .
جالب است بدانید که بعد از تهیه این مواد طبیعی آنها را در بشکه های بزرگ قرار میدهند و باهم ترکیب میکنند و درب بشکه ها را کاملاً پلمپ کرده و به مدت تقریبی یک الی دو سال آنها را به کف اقیانوس و یا دریاها انداخته و با طلاتم آب باهم مخلوط میشوند . پس از این مدت بشکه ها را از دریا بالا می آورند و تازه شروع به تهیه و ساخت ادکلن اورجینال میکنند .
پس از این رو این عطرها ارزش بسیار بالایی پیدا میکنند و مورد توجه قرار میگیرند . خصوصا برای تهیه عطرهایی که مخصوص خانواده های سلطنتی در نظر گرفته میشود از ظرافت خاصی برخوردار است .
به همین خاطر در اینجا ما نتیجه میگیریم که چرا تا به الآن برای خرید ادکلنهای اورجینال مبلغ بالایی پرداخت کرده ایم .
و این موضوع مهم در واقع نوعی احترام گذاشتن به خودمان است .عطر خوش هر شخص امضایی خوش بو و خوش خط برای ایشان به حساب می‌آید . و تمامی این موارد ذکر شده فقط در مورد ادکلنهای اورجینال صدق می کند .

تک پسند ارائه دهنده انواع ادکلنهای اورجینال واقعی در ایران .

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب فروشگاهی