آیا هر فصل ادکلن مخصوص به خود را دارد ؟

دسته بندی ها :
آیا هر فصل ادکلن مخصوص به خود را دارد ؟

آیا هر فصل ادکلن مخصوص به خود را دارد ؟؟

ادکلنها سرشار از طیف های مختلف  رایحه هستند .
گرم و شیرین ، گرم و شیرین و تلخ ، خنک و تلخ ، خنک و شیرین ، گرم و تلخ و . . .
برای فصل بهار و تابستان بخاطر اینکه رو به گرما میرویم طبیعی است که باید از دسته خانواده ادکلنهای خنک بیشتر استفاده کنیم . چرا که حس خوبی از خنک شدن را برای ما به همراه می‌آورد و باعث آرامش و راحتی اعصاب در این فصلها میگردد . و البته برای اطرافیان ما خوشایند تر است چراکه آنها هم از بوی خوش و پراکندگی عطر لذت میبرند . و به همین نسبت برای فصل زمستان طبیعتا باید از ادکلنهای گرم و شیرین و یا تلخ استفاده کنیم که قدرت پراکندگی و جذب را داشته باشند .
والبته هستند اشخاصی که همیشه یک طیف بوی مشخص را دنبال می‌کنند ، از این نظر اگر شخصی مثلاً : همیشه از ادکلنهای خنک استفاده میکند مانعی ندارد که آن را در فصل زمستان هم استفاده کند ، چراکه با آن طیف بو سازگاری بیشتری دارد و احتمال دارد بوی گرم برایش آزار دهنده باشد .
به یاد داشته باشید که عطر خوب و بوی خوش در فصل تابستان بخاطر تعریق زیاد بدن و احتمال استشمام بوی بد ، از این موضوع جلوگیری میکند ، و بر روی ارتباط شما با اطرافیانتان تأثیر خوبی خواهد گذاشت ، اعتماد به نفس بالایی را برای شما به همراه خواهد داشت .

کارشناسان تک پسند میتوانند شما را در خرید ادکلن های اروجینال مطابق با روحیات شما، شما را راهنمایی کنند برای راهنمایی در این رابطه میتوانید با بخش مشاوره تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب فروشگاهی