شرایط و قوانین سایت تک پسند

قوانین سایت تک پسند

قوانین سایت تک پسند

سایت تک پسند و قوانین مرتبط با سایت

با سلام

کاربر محترم لطفا برای جهت بهرمندی بیشتر از مزایای سایت تک پسند موارد زیر را توجه فرمایید

قوانین عمومی

توجه بفرمایید که کلیه اصول و قوانین و رویه های سایت تک پسند  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. همچنین متعاقبا کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند.

در صورتی که هر گونه تغییر در قوانین سایت تک پسند  ایجاد شود در همین صفحه برای کاربران انتشار داده خواهد شد و استفاده ی مستمر کاربران به منزله ی پذیرش و قبول قوانین جدید است.

تعریف مشتری:

مشتری به شخصی گفته میشود که اطلاعات خود رادر فرم ثبت نام درج کرده است و هر گونه سفارشی را درج کند و از خدمات و کالاهای سایت تک پسند استفاده کند.

ارتباطات الکترونیکی سایت

هنگامی که شما قصد خرید از سایت تک پسند را دارید ابتدا سفارش خود را ثبت میکنید و خرید انجام میدهید که با این کار به مدیر فروش سایت ایمیلی از طرف شما ارسال خواهد شد در صورتی که درخواست شما مبنی بر قوانین سایت باشد از طرف مدیر فروش تایید خواهد شد و شما با درج ایمیل و شماره تماس خود این اجازه رو به مدیران فروش ما خواهید داد که با شما تماس بگیرند و به درخواست خرید شما پاسخ دهند

رعایت حریم شخصی کاربران

سایت تک پسند متعد میشود که به اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران احترام گذاشته و کاملا از این اطلاعات محافظت کند

و همچنین از تکنولوژی های به روز استفاده کند برای ایجاد محیطی امن برای خرید کاربران .

ارسال سفارش های کاربران

تمامی سفارشات ثبت شده در سایت تک پسند در طول روز کاری یعنی از شنبه تا پنج شنبه در صورتی که تعطیلات رسمی نباشد بررسی خواهد شد و طی 72 ساعت کاری سفارشات در صورت موجود بودن به دست مشتری خواهد رسید برای اطمینان از موجود بودن کالا میتوانید با شماره های 09125369558 و 09395369558 مدیر فروش سایت آقای حیدرعلی تکبیری تماس حاصل فرمایید

کاربران موظف خواهند بود که در صورت ثبت سفارش ، اطلاعات خود را به صورت کامل در فرم ثبت نام وارد کنند در صورتی که اطلاعات به صورت کامل درج نشده باشد پیگیری سفارش برای مسئولین سایت مقدور نخواهد بود

امکان پرداخت به صورت اینترنتی و با صفحات کاملا امن برای کاربران مقدور است و همچنین با استفاده از گزینه ی پرداخت نقد کاربران میتوانند در صورت دریافت کالا پرداخت وجه را انجام دهند.

تست 3 روزه ی کالا

از آنجایی که سایت تک پسند متعد است تمامی ادکلن های ارائه شده اورجینال است امکان عودت ادکلن ها در صورت عدم رضایت مشتری و همچنین عدم تطابق با اصول اورجینال بودن کالا تا 72 ساعت پس از خرید برای کابران وجود دارد. و ما میخواهیم که نگرانی بابت دریافت کالای غیر اورجینال نداشته باشید.

ارسال نظرات

بدیهی  است که اگر کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت تک پسند را دارند قوانین و مقرارت اولیه را رعایت نکنند نظر آنها در سایت نمایش داده نمیشود.

همچنین نقد کالا میبایستی در رابطه با نقاط قوت و ضعف محصول باشد در استفاده ی شخصی کاربر و نه هیچ گونه جسارتی به هیچ برندی وگرنه از بابت احترام به وقت بازدیدکنندگان محترم مجبور خواهیم شد نقد هایی که بر پایه ی بی احترامی و جسارتی به برند های مختلف و افراد خاص باشد حذف کنیم

نمایندگی ها

سایت تک پسند در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش مستقیم ندارد و کلیه ی سرویس ها و تراکنش های مالی از طریق سایت و یا شماره های اعلام شده مرتبط با آقای حیدر علی تکبیری و همچنین صفحات تلگرام و اینستاگرام موجود در سایت انجام خواهد شد بنابراین هرگونه سوال و مشکلی و یا پیشنهادی داشتید میتوانید با ایشان با شماره های 09125369558 و 09395369558  تماس حاصل فرمایید.

آدرس تلگرام:

https://t.me/odkolon_tak

آدرس اینستاگرام :

Tak_pasand

قالب فروشگاهی